Okulary korekcyjne

Na okulary korekcyjne składają się soczewki okularowe (potocznie nazywane szkłami) oraz oprawy. Kształt i parametry opraw powinny być odpowiednio dopasowane do wartości korekcji. Ma to szczególne znaczenie przy wysokich wadach dodatnich, jak i ujemnych. Natomiast sama oprawa okularowa powinna być wygodna oraz odpowiednio dobrana do kształtu twarzy.

W swojej ofercie posiadamy soczewki okularowe takich firm jak Rodenstock, Szajna, Essilor, Hoya, Zeiss, JZO, czy SEIKO. Zwłaszcza polecamy soczewki korekcyjne firmy Rodenstock, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii, zapewniają niezwykle komfortowe widzenie we wszystkich odległościach.

W zależności od rodzaju wady wzroku i zaleceń Specjalisty, oferujemy soczewki jednoogniskowe do dali lub bliży (indywidualne lub klasyczne), relaksacyjne (wspomagające pracę z bliska), do bliży i odległości pośrednich (tzw. biurowe), progresywne lub dwuogniskowe.

Oprawki okularowe dostępne w naszej ofercie mają dobrą jakość i wyróżniają się oryginalnymi wzorami. Nowe modele oprawek są dla każdego, kto kocha nowoczesny wygląd. Są zgodne z obowiązującymi trendami w modzie. Proponujemy wiele popularnych kolekcji m.in. Madeline, Bergman, Nordik, Vermari, Puccini, Huges&Howard, OptaSun, Uzzo, QB, Orange, Oxys. W naszej ofercie stale dostępnych jest kilka tysięcy wzorów, w wielu rozmiarach, przeznaczonych dla osób w każdym wieku.

Kontakt

Adres

Godziny Otwarcia

Poniedziałek – Piątek

Przewiń do góry