Oferta dla Firm

Mamy specjalną ofertę na okulary do pracy przy komputerze dla firm, które chcą dbać o zdrowie swoich pracowników.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z grudnia 1998r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (par. 8), pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym na stanowiskach z monitorami ekranowymi okulary korygujące wzrok, zgodnie z zaleceniem lekarza.

 

Oferta współpracy dotyczy firm spoza branży optycznej, które ze względu na w/w przepisy muszą dotować okulary dla swoich pracowników. W wielu zakładach pracy prowadzone są refundacje okularów korekcyjnych. Chcąc ułatwić firmom tego typu zadanie, podpisujemy z pracodawcami umowy dotyczące obsługi pracowników. W zależności od oczekiwań pracodawcy, czyli wysokości refundacji i specjalistycznych wymagań, jesteśmy w stanie zaproponować korzystną ofertę.

Zapewniamy kompleksową obsługę – zaczynając od badania wady wzroku pracowników, a kończąc na doborze odpowiednich oprawek i soczewek. Oferujemy zarówno soczewki podstawowe, jak i bardziej zaawansowane, na przykład z powłoką antyrefleksyjną chroniącą przed niebieskim światłem emitowanym przez ekrany komputerów. Jesteśmy w stanie określić dokładny koszt wykonania okularów dla każdego pracownika, by zapewnić transparentność takiego procesu. Dla każdej firmy przygotowujemy konkretną ofertę, skrojoną na miarę potrzeb jej pracowników. Takim osobom możemy zaproponować pulę opraw i soczewek mieszczących się w konkretnej kwocie. Zapewniamy, że każdy pracownik znajdzie u nas coś dla siebie, ponieważ mamy naprawdę bardzo duży wybór. Jesteśmy również w stanie obsłużyć zarówno mniejsze, jak i większe firmy. Zdrowi pracownicy to inwestycja, która przynosi pracodawcy wymierne korzyści

Kontakt

Adres

Godziny Otwarcia

Poniedziałek – Piątek

Przewiń do góry